İş

Togg, stratejik iş ortakları ile Teknoloji Kampüsü’nde buluştu

Mobilite alanında hizmet veren Türkiye’nin global teknoloji markası Togg, Gemlik’teki Teknoloji Kampüsü’nde 300’e yakın stratejik iş ortağıyla ikinci kez öne çıktı. Togg, Siro, Trugo ve Togg Europe ekiplerinin ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, T10X teslimatlarından üretim amaçlı, kısa sürede 1 milyon kullanıcıya ulaşan Trumore taşınabilir uygulamasından Trugo şarjına mobilite ekosistemindeki son gelişmeler aktarıldı. altyapısı paylaşıldı ve ortak akıl oluşturmak için bir çalıştay düzenlendi.

“Bir otomobilden daha fazlası” olma yolunda Türkiye’nin ilk elektrikli akıllı cihazı T10X’i kullanıcılarla buluşturmaya devam eden Togg, stratejik iş ortaklarını Gemlik’teki Teknoloji Kampüsü’nde ağırladı. Togg, Siro, Trugo ve Togg Europe ekiplerinin ev sahipliğinde ikinci kez düzenlenen toplantıya 300’e yakın iş ortağı katıldı. Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş iş ortaklarına hitaben yaptığı konuşmada, “Mobiliteyi yeniden tanımlamak ve bir otomobilden daha fazlasını yapmak için yola çıktık. Mobilite ekosistemini siz değerli iş ortaklarımızla birlikte dönüştürüyor, mobilite deneyimini yeniden tanımlıyoruz. Hedefimiz, rekabetçi bir mobilite teknolojisi şirketi olmak.”

Etkinlik kapsamında üretim hedeflerini iş ortakları ile paylaşan Togg grupları, kısa sürede 1 milyon kullanıcıya ulaşan Trumore taşınabilir uygulamasının sunduğu yenilikleri paylaştı. Ayrıca iş ortakları ortak akıl oluşturmak için farklı atölye çalışmalarına katılarak mobilite ekosisteminin sunduğu fırsatları değerlendirdi, detaylı bir kampüs tipi ile üretim aşamalarını inceledi ve T10X’i deneyimledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu