Teknoloji

Riot Games Oyunlar Xbox Game Pass’e Geliyor!

Video oyun dünyasının önde gelen isimlerinden ikisi, Riot Games ve Microsoft , değerli bir işbirliğine imza attı. Bu iş birliği kapsamında Riot Games tarafından yayınlanan oyunlar, Xbox Oyun Geçişi abonelerin kullanımına sunulacaktır. Üstelik oyuncular bu iş birliği sayesinde bazı avantajlara da sahip olacaklar.

Açıklamaya göre Valorant, Xbox Game Pass’e gelecek olan League of Legends (LoL) ile birçok oyuncunun hayalini gerçekleştirecek. Öyle ki her iki oyun tüm kahramanlar ve casuslar, Game Pass aboneleri için kilidi açılmış olacak . Böylece Xbox Game Pass sahipleri, LoL veya Valorant’taki karakterlere para harcamak zorunda kalmayacak.

  • Xbox Game Pass abonelik hizmeti ile ilgili tüm detaylara haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Riot’un diğer oyunları da bazı avantajlar sunacak!

Riot Games’in Xbox Game Pass’e getireceği avantajlar LoL ve Valorant ile sınırlı kalmayacak. League of Legends: Vahşi Rift Legends of Runeterra ve Teamfight Tactics için de özel avantajlar sunulacak. Öyle ki tüm oyunlar için yüzde 20 XP bonusu verilecek. Tüm bunlara ek olarak bazı sınırlı vadeli işlem fırsatları da sunulacak. 1 Ocak 2023’e kadarKazanılacak ek ödüller şu şekilde duyurulur:

  • yiğit– Cep Bilgesi Cazibesi
  • efsaneler Ligi– Hazırlanmış Sandık ve Anahtar
  • Takım Dövüşü Taktikleri– Nadir Minik Efsanevi Yumurta
  • League of Legends: Vahşi Rift– Rastgele Söz Sandığı
  • Runeterra Efsaneleri– Prizmatik Sandık

Avantajlardan yararlanmak için Riot ve Xbox Game Pass hesaplarının bağlanması gerekecek!

Riot Games’in sahibi olduğu oyunlar, 13 Aralık itibarıyla Xbox Game Pass’e eklenecek. Oyuncular, fırsatlardan yararlanarak hesaplarını Riot Games ve Xbox Game Pass’teki hesapları ile entegre edebilecekler. hesaplarını bağlamaları gerekecek . Bu işlemi yapan tüm kullanıcılar, 13 Aralık itibariyleRiot Games, Xbox Game Pass üzerinden oyunlarını kaldıkları yerden oynayabilecek.

Xbox Game Pass abonelik hizmeti ile ilgili tüm detaylara haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu