Teknoloji

PS Plus Ekstra ve Premium Oyunlarından Bazıları Sızdı: Şubat 2023

 
Sony’nin oyunculara sunduğu abonelik hizmeti Playstation Plus, her ay kütüphanesine yeni oyunlar ekliyor. Her ay olduğu gibi bu ayda da birçok oyun servise dahil edilmeyi bekliyor. Bu süreçte eklenecek oyunlar düzenli olarak sızdırılıyor ve bu sızıntılar resmi duyurudan günler önce geliyor.
 
Saygın bir kaynak tarafından sızdırılan PS Plus Ekstra ve Premium oyunlar
 
 
 
Eylül 2021’den bu yana neredeyse her ay PlayStation Plus abonelik hizmetine eklenecek oyunları isabetli bir şekilde sızdıran Billbil-kun, şimdi de önümüzdeki hafta kütüphaneye dahil olacak oyunları duyurdu. Billbil-kun’a göre Şubat ayında eklenecek oyunlardan bazıları şunlar:
 
– Borderlands 3 (PS5, PS4)
– Horizon Yasak Batı (PS5, PS4)
– Resident Evil 7: Biyolojik Tehlike (PS5, PS4)
– Scarlet Nexus (PS5, PS4)
Sızdırılan oyunların 21 Şubat’ta PS Plus kütüphanesine eklenmesi bekleniyor. Öte yandan Billbil-kun’a göre PS Plus Premium ve Extra’ya eklenecek oyunların hepsi bunlardan ibaret değil. Ayrıca bu oyunların dışında yenilerinin de ekleneceğini belirtiyor.
 
Ocak ayının ortasında PlayStation Plus Extra ve Premium oyunları arasında Back 4 Blood, Dragon Ball FighterZ, Devil May Cry 5: Special Edition, Life is Strange ve Life is Strange: Before the Storm yer aldı.
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu