Yaşam

Süpermodel Bar Rafaeli doğum gününde serbest vuruş veriyor

Pazar günü 38 yaşına giren ve bir zamanlar ‘dünyanın en seksi kadını’ olarak anılan Rafaeli, sevincini gizleyemedi. Rafaeli, doğum günü partisinden özel sahneleri Instagram’da 3.7 milyon takipçisiyle paylaştı.

İbranice yazdığı bir gönderide, “Kocamın dediği gibi, her günü doğum gününüz olarak kutlayın. Ben de doğduğum günü hayatı kutluyorum. Her gün teşekkür ederim.”

Üç çocuk annesi Rafaeli’nin dans ederken giydiği etek bir noktada neredeyse düşerek bacaklarını ve daha fazlasını gösteriyordu. Daha sonra paylaşılan başka bir fotoğrafta ise eteğinin üzerine dantelli tanga iç çamaşırı giydiği görüldü. 2009 Sports Illustrated’ın kapağında Rafaeli, bu cesur görünümü siyah bir crop top ve siyah topuklu ayakkabılarla tamamladı.

Hayranlar Rafaeli’yi 40’lı yaşlarına girerken “yaşsız” olarak tanımlarken, bazıları onu dünyanın “en güzel” kadını olarak nitelendirdi.

Takipçilerinden bazıları Rafaeli’nin kıyafet seçimini eleştirdi ve kıyafetlerini “ucuz” olarak nitelendirdi. Bir takipçi, “Tanganın ne işe yaradığını anlamıyorum, ucuz bir görünümden başka ne katabilir?” o yazdı. Bir başkası da, “Seni bugüne kadar destekledim, bu ucuz performans sana yakışmıyor. Eğer işinle ilgili iç çamaşırı modelliği yapıyorsan o farklı. Ama bir partide bu tür bir kıyafet giymek sana yakışmıyor,” dedi. bu bir utanç.” yorumunu yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu