Ekonomi

Piyasa sonrası eylem: ZoomInfo yükseldi, Arista Networks düştü ve ek güncellemeler

Piyasa Kapanışından Sonra Hisse Senetlerindeki Hareketler:

ZoomInfo Technologies (ZI), analistlerin beklentilerini aşan ve önümüzdeki ilk çeyrek ve yılın tamamı için güçlü mali tahminler sağlayan dördüncü çeyrek mali sonuçlarını bildirmesinin ardından %23 arttı.

Arista Networks (ANET), hisse başına kazanç tahminlerin üzerinde olmasına rağmen dördüncü çeyrekte %7 kaybetti. Hisse senedi yakın zamanda şimdiye kadarki en yüksek değerine ulaştı.

Tripadvisor (TRIP), olası süreçleri değerlendirmek üzere bağımsız yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir grup oluşturduktan sonra %15’lik bir artış gördü. Bu Bağımsız Komite, bu değerlendirmeye yardımcı olması için Centerview Partners LLC’yi mali danışman olarak seçti.

Avis Budget Group (CAR), üç aylık kazançlarının mali analistlerin 2023’ün son çeyreğine ilişkin tahminlerinin altında kaldığını bildirmesinin ardından %2 düştü.

Teradata Corp. (TDC), hisse başına kazanç tahminlerinin 2024 yılı ortalamasının önemli ölçüde altında olduğunu açıklamasının ardından %13 düştü.

Lattice Semiconductor (LSCC), önümüzdeki ilk çeyrek için beklenenden önemli ölçüde düşük gelir tahminleri sunmasının ardından %7 düştü.

Cadence Design Systems (CDNS) dördüncü çeyrekte hisse başına kazancı beklenenden çok az yüksek olmasına rağmen %6 düştü. Önümüzdeki ilk çeyrekte hisse başına kazanç tahminlerin altındaydı ancak yılın tamamına ilişkin mali görünüm daha olumluydu.

kaydeden Louis Juricic

Bu makale yapay zeka yardımıyla üretilmiş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla ayrıntı için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu