Haber

Lütfü Savaş’ı fena trollediler! “Afrika prensi” olarak paylaştığı kişinin sosyal medya fenomeni olduğu ortaya çıktı

Depremde yıkılan Rönesans Residence’ın müteahhidi ile ilgili sözleriyle tepki çeken Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım büyük yankı uyandırdı.

‘AFRİKA PRENSİNİ’ DUYURDU VE TEŞEKKÜRLER

Başkan Savaş, yaptığı paylaşımda Afrika prensi dediği Özgürlük Jacob Ceasar ile görüşmeye geldiğini belirterek, “Dünyanın dört bir yanından gelen desteği yanımızda görmek bize umut veriyor. Teşekkür ediyorum. Yaşadığımız deprem felaketinin ardından şehrimize katkılarından dolayı Afrika Prensi Freedom Jacob Ceasar’a teşekkür ederiz.”

O KİŞİ Ganalı MÜLKİYET RABBİSİDİR

Ancak kısa sürede büyük yankı uyandıran paylaşıma konu olan kişinin Ganalı bir sosyal medya fenomeni ve emlakçı olduğu ortaya çıktı. Paylaşımın altına yapılan yorumlardan bazıları şöyle:

– O Prens değil, o sadece sıradan bir Ganalı vatandaşı. Giydiği kıyafet de resmi değil. Gana’daki herkes aynı kıyafeti giyebilir.

– Kıtanın değil, ülkenin prensi olacak, üzerindeki üniforma da sahte…

– Bu adam prens değil, tüm kıtanın değil ülkenin prensi olacak. Bu, gece kulübü işletmekten müteahhitliğe geçen ilginç bir iş adamı. Giydiğiniz üniformaya aldanmayın.

– Bu adamın kim olduğuna internetten bakmak kimsenin aklına gelmedi mi?

– Danışmanınız yok mu, bu kare veriliyor mu?

İşte Lütfü Savaş’ın paylaşımı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu