Teknoloji

Yeni Teknolojilerle Daha Gerçekçi Yeni EA Sports FC 24’ün Ayrıntılı Oynanış Videosu Geldi

EA ile FIFA arasında imzalanan anlaşmanın ardından artık çıkacak oyunların adının “EA Sports FC” olacağı açıklandı. Bu nedenle yeni serinin ilk oyunu EA Spor FC 24merakla bekleniyordu.

Yavaş yavaş detayları gelmeye başlayan EA Sports FC 24’ten yepyeni bir rapor. oyun görüntüleri gelmek. Yedi buçuk dakikalık görüntüler, oyunda bizleri nelerin beklediğini tüm detaylarıyla gözler önüne serdi.

İşte EA Sports FC 24’ün yeni oynanış videosu

EA Sports FC 24, yüzlerce yeni animasyon, yeni grafik detayları ve son teknoloji detaylarla birlikte birçok yeni özellikle gelecek. Oynanış görüntüleri, bu özelliklerle oyunun en akıcı futbol deneyimini sunmayı planladığını ortaya koyuyor.

Hypermotion teknolojisi, FIFA oyunlarına ultra gerçekçi bir oyun deneyimi getirdi. Bu teknoloji yalnızca yeni nesil konsollara (PS5 ve Xbox Series S/X) ve PC’ye özeldi. Bu durum EA Sports FC 24’te de devam edecek.

Videoda vurgulanan en son teknoloji Hiper hareket V ayrıca oyunun futbol maçlarını çok daha gerçekçi bir şekilde simüle edeceğini de ortaya koyuyor. Ayrıca yapay zeka ve fizik iyileştirmelerinin geleceğini görüyoruz. Şampiyonlar Ligi dahil 180 Gerçek üst düzey futbol maçlarından alınan bilgiler, 1200’den fazla oyuncunun hareketlerini yakaladı. Geliştiriciler, tüm bunların daha gerçekçi animasyonlar için oyuna taşındığını söylüyor.

Oyun stilleri olarak Türkçe’ye aktarabileceğimiz PlayStyles, gerçek oyuncuların imza özelliklerini oyuna yansıtarak dikkat çekiyor. Oynanış görseline göre bu özellik PlayStyles ve PlayStyles+ olarak ikiye ayrılacak. Birincisi oyuncuları benzersiz kılan özellikler olurken, ikincisi ise bu özelliklerin güzelleştirilmesi anlamına geliyor. Toplamda beş kategoriye ayrılmıştır 34 farklı oyunSenin tarzını oyunda göreceğiz.

Bunun dışında geliştiriciler, görselde FC 24’te dört yeni el becerisi hareketi göreceğimizi belirtiyor. Yeni top sürme ve pas mekanikleri ile oyunseverlerin çok daha gerçekçi bir deneyim yaşayacağı belirtiliyor.

EA Sports FC 24’ün daha önce yayınlanan oynanış fragmanı

EA Sports FC 24’ün çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve diğer tüm detaylar için;

ayancikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu