Haber

Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek basın toplantısı düzenledi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, “Türkiye’nin yeni bir hükümet mimarisine ihtiyacı var” diyerek, “Bugünkü koşullarda Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, AK Parti, MHP ortaklığında büyük güçlükleri aşacak bir hükümet kurulabilir. ve Vatan Partisi.” söz konusu.

Perinçek, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, tribünlerdeki sloganların ardından Türkiye’nin yeni bir sürece girdiğini savundu.

Tribünlerdeki temiz yürekli seyircilerin “hükümet istifa” sloganlarının yeni bir teşkilatın sloganı olduğunu ifade eden Perinçek, “Hükümet uygulanan düzenin arkasındaki güç hakkında en yetkili sesle kamuoyunu ve futbolseverleri bilgilendirmelidir. .. Böyle soyut sözlerle değil, Amerika’nın bu düzenlemenin merkezinde olduğu somutla, delillerle anlatılması gerekir.” dedi.

Yapılacak seçimlerin önceki seçimler gibi güç ve seçenekler arasında olmayacağını öne süren Perinçek, “Önümüzdeki seçim, son tahlilde Türkiye ile Amerikan emperyalizminin ortasında bir seçim. Türk cephesi bir iktidar projesi sunuyor. ÂLÂ Parti ve CHP yöneticileri Türkiye’nin önüne kaos seçeneği koyuyor. Atlantik çetesi seçimi kazanırsa iktidar ortakları FETÖ, HDP ve PKK olur.” değerlendirmesini buldu.

Türkiye’nin yeni bir hükümet mimarisine ihtiyacı olduğunu ifade eden Perinçek, büyük zorluklarla karşılaştıklarını ifade etti.

Perinçek şunları söyledi:

“Büyük zorlukların üstesinden gelecek hükümet, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde AK Parti, MHP ve Vatan Partisi’nin katılımıyla kurulabilir. Bu hükümet AK’nin kuracağı bir hükümet değildir. Parti ve yandaşları.Türkiye’yi birlikte yönetecek bir iktidardır.Bu seçenek milli siyaseti takip eden güçlerin, CHP’nin ötesindedir ve İYİ Parti’nin vatansever kitlelerini harekete geçirecektir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu