Teknoloji

Steam Değeri 280 TL Olan Popüler Oyun Ekmek Fiyatına Epic Games’te!

Cadılar Bayramı biz oyuncular için işe yaradı! Epic Games Store’un Cadılar Bayramı indirimleri kapsamında popüler korku oyunu Outlast 2’nin fiyatı çok düşük bir seviyeye düştü.

Birçok kültürde kutlanan Cadılar Bayramı, biz oyuncular için bol miktarda indirim anlamına geliyor.

Bu dönemde Steam ve Epic Games Store gibi platformlar özellikle kaygı temalı oyunlarda sundukları devasa indirimlerle cüzdanlarımızı boşaltırken kütüphanelerimizi de doldurmamıza yardımcı oluyor.

Oyun dünyasında korku denilince akla gelen ilk serilerden biri olan Outlast’ın popüler ikinci oyunu, Epic Games Store’un Cadılar Bayramı indirimleri kapsamında kelepir fiyata düştü.

Outlast 2 oyunculara neler vaat ediyor?

Eşi Lynn ile geçirdiği kaza sonrası kendisini Temple Gate kasabasında bulan karakterimiz, hamile eşinin kaçırıldığını görür. Karısına ulaşmak için öncelikle yozlaşmış bir mezhebin üstesinden gelmesi gerekecektir. İlk oyuna çok daha geniş bir oyun alanı ve çok daha yırtıcı bir ortam ekleyen Outlast 2, korku severlerin favorileri arasında yer alıyor.

Peki Epic Games Store’un Cadılar Bayramı İndirimleri ne kadar sürecek?

Sadece Outlast 2’de değil yüzlerce oyunda karşı konulmaz indirim ve fırsatlar sunan Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirimleri 1 Kasım’a kadar devam edecek. Bu indirim döneminde satın alınan oyunlara yüzde 5 oranında para iadesi yapılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu