Haber

Kemer Belediyesi ekibi spor salonunu temizledi

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından Kemer’e gelen depremzedelerin ihtiyaçlarını karşıladıkları Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu, Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince temizlendi.

11 ili etkisi altına alan “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen depremlerin ardından depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu’na uyum merkezi kuruldu.

Kemer’de gönüllü vatandaşlar ve belediye çalışanları, vatandaşların depremzedeler için getirdiği gerekli malzemelerin toplandığı spor salonunda özverili bir şekilde çalışıyor.

6 Şubat itibarıyla sorumluluk alan tüm Kemer halkının ve depremzedelerin kullandığı salonu temizleyen belediye ekipleri, salonun içini ve dışını daha steril hale getirdi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu yaptığı açıklamada, “Asrın afeti” olarak nitelendirilen çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremlerin ardından Kemer olarak depremzedelerimizin yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz. böyle yap. Tüm depremzedelerimizin acısını paylaşıyoruz. Kemer Belediyesi olarak depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan spor salonunda genel temizlik çalışması gerçekleştirdik. Salon içi ve dışında yapılan temizlik çalışmalarıyla daha hijyenik bir ortam oluşturduk. Depremzedelerimiz için çalışmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-uzumlu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu