Haber

Kaykay tutkunları burada buluşuyor!

Kaykay tutkunları burada buluşuyor!

 

House of Superstep Türkiye’nin En Kapsamlı Kapalı Kaykay Deneyim Alanı’nı House İstiklal’de açtı!

 

House of Superstep, kapılarını kent ve sokak kültürünün tüm paydaşlarına açan bir toplum merkezi olarak öne çıkıyor. Dövme stüdyosu, küçük basketbol sahası ve konsol oyun alanı gibi sosyal alanları bünyesinde barındıran mağaza, ziyaretçilerine sadece alışveriş değil eğlenceli bir deneyim de vaat ediyor. Kişiselleştirme hizmetiyle kişiye özel alışveriş deneyimi sunan mağaza, aktivasyon alanları, DJ köşesi ve etkinlikleriyle bir buluşma noktasına dönüşüyor. İstiklal mağazasında açılan Skateboard deneyim alanı kaykay tutkunlarının buluşma noktası olacak.

 

Kaykay Deneyim Alanı Açıldı

-Markanın İstiklal mağazasının 2. katı. Birinci katta yer alan Türkiye’nin en kapsamlı kapalı kaykay deneyim alanı geçtiğimiz günlerde açıldı. Sokak kültürünü ileri seviyeye taşıyan marka, kaykay yapmayı bir tutku haline getirerek kaykay sporuna ilgi duyan her seviyeden bireyi bu alanda buluşturuyor. Rulmanlardan boardlara kadar tüm bölümleri birleştirip değiştirebilecekleri ürün satış ve uygulama alanı, sinema gösterim alanı, parmak pateni alanı ile “havuz” ve “sokak” parkurlarının yer aldığı deneyim alanında ziyaretçiler, kişisel eğlencenin de keyfini çıkarabiliyor. Türkiye’nin önde gelen kaykay markası ala kaykayların uzman eğitmenleri eşliğinde eğitimler. grup dersleri alabilecektir. Deneyim alanına gelen herkes kendi tarzına uygun bir kaykay deneyimi yaşayacak. Alanda ayrıca uzman eğitmenler eşliğinde kaykay eğitimi, deneyim alanının kullanımı, en uygun kaykay modelinin belirlenmesi gibi hizmetler de verilecek.

 

House of Superstep Kaykay Meraklıları İçin Unutulmaz Bir Yarış Düzenliyor!

İstiklal mağazasından kaykay tutkunlarına özel bir yarış düzenleyeceklerini belirten Markanın Pazarlama Grup Müdürü İrem Balkan, yarışla ilgili şu bilgileri verdi: “Düzenleyeceğimiz yarışta katılımcılar kaykay alarak yarışa katılabilecekler. Hem “havuz” hem de “sokak” kaykay alanlarındaki performanslarına ait birer dakikalık görüntüler.Görüntüleri değerlendirilerek finale kalan katılımcılar, kaykaylarıyla dikkat çeken becerilerini geliştirmek için özel bir kaykay atölyesine katılacak. Ala kaykayların uzman eğitmenleri gözetiminde gerçekleştirilecek bu atölye ile finalistler, yeteneklerini daha uygun bir performansa nasıl dönüştürebilecekleri konusunda geri bildirim alacaklar. Atölye çalışmasının ardından finalistler finale hazırlanacak. 5 gün ve son gün komite önünde sahne alacaklar ve kazanan olmak için çok çalışacaklar. -İstiklal Caddesi mağazamızın 2. katı. Sahada gerçekleştirilecek bu finalde üç uzman komite, katılımcıların performansını değerlendirecek. “Komitenin değerlendirmesinin ardından seçilen 3 kişi, dünyanın önde gelen spor ayakkabı ve sokak kültürü festivali Sole DXB Dubai’ye katılma hakkına sahip olacak” dedi. Son başvuru tarihinin 12 Kasım 2023 olduğunu belirten Balkan, tüm kaykay severleri yarışmaya davet ederek konuşmasını tamamladı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu