Yaşam

Eşlerin Şakası Polislere Karıştı

Burcu, Leman, Jale ve Çiçek’in eşleri Mesut, Kudret, Paşa ve Mustafa’ya aynı kıyafeti giydirip alışveriş merkezinde şakalaşıyorlar. Ancak kıyafetleri polis tarafından aranan suçluların kıyafetlerine benzedikçe işler karışır.

Polis tarafından sorgulanan adamlar, dehşet içinde yaşadıklarını anlatmaya başlar.

Mustafa ve sevgilisi Jale, trafikte yol vermek için Feridun ve sevgilisi Kafi ile tartışır. İki tarafın arabaları yanıp sönüyor ve tanıdıkları ile birbirlerini tehdit ediyorlar.

Yol verme tartışmasına başıboş olan Hüseyin de katılır. Polis Kudret gelir ama üst makam kimin bileceğine karar veremeyince Yargıç Leman gelir ve herkesi cezalandırır.

Bahadır, arkadaşı Paşa’yı kendi çalıştığı bir işe sokar. Paşa, Trabzonlu patron İsmail’i taklit ederken yakalanınca, “Trabzonluyum” saçmalıklarından paçayı sıyırmak ister.

İsmail, Paşa’yı çok sever. Trabzonlu Tufan gelip Paşa’nın aldatmacasını ifşa edince Paşa’nın işi tehlikeye girer.

Kurnaz bir esnaf olan Mesut, müşterileri kandırarak onlara ihtiyaç duymadıkları şeyleri satar. Mesut’un dükkanına gelen Jale ve Mesut, çocuklarına bir kardeş bulmakla kalmaz, Jale için bir kadın doğum uzmanı bile ayarlar.

Çiçek, nişanlısı Feridun’u börülce müzesine götürür. Müzede normal eşyalar var. Feridun müzeyi saçma bulduğunu açıklamaya çalışsa da Çiçek bunu reddeder. Çiçek’in müze gerçeğini kabullenmesi biraz zaman alır.

Ercüment, Ozan, Mustafa ve Hayati, Hüseyin’in kadınlarla tanışmak için farklı prosedürleri olan kursuna harcar. Hüseyin sistemlerini anlattıktan sonra Ozan, Mustafa ve Hayati bu yöntemleri uygulamaya başlar.

Yarışma programına katılan aileler hiçbir soruya cevap veremeyince programın sunucusu Mesut daha fazla dayanamadı. Büyük ödülü kimse kazanamayınca program sona erer.

alanya-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu