Haber

Edirne’li siyasetçilerden 10 Ocak mesajları

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA)KEFEK Lideri, AK Parti Edirne Milletvekili ve MKYK Üyesi Fatma Aksal,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, demokrasinin vazgeçilmez unsuru olarak gördükleri gazetecilerin emeklerinin yadsınamaz olduğunu belirterek, muhabirinden kameramanına medya sektöründe çalışan herkese teşekkür etti. , editörler, spikerler ve yönetmenler.

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan,Yerel basının çektiği sıkıntıları ve sıkıntıları çok iyi bildiklerini ifade ederek, MHP olarak her zaman yerel basının yanında yer aldıklarını söyledi.

Basın mensuplarının ağır şartlar altında çalıştığının bilincinde olduklarını ifade eden Tercan, mesajında, “İlkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile gerçekleri kamuoyuna aktarmak, halkın sesi olmak görevidir. , köylerimizin, beldelerimizin, ilçelerimizin, Edirne İlimizin ve ülkemizin sıkıntılarını dile getirerek Edirnelilerle paylaşıyor… Basın mensuplarımızı kutluyor, teşekkür ediyorum… İyi ki buradasınız” .

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Serpil Tütüncü10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yayınladığı mesajda, toplumsal bilinç ve kamu yararını gözeterek gelişmeleri kamuoyuyla paylaşan basın mensuplarına meslek hayatlarında başarılar dileyerek, basının aracılık ettiğini belirtti. ülke ve dünya gündemine ait gelişmelerin ve haberlerin duyurulmasında, diğer taraftan bireylerin haber alma özgürlüğü.

olurajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu